ECA (60 capsules) Biaxol Supplements
entry_sticker_new
€56.00
Specifikace:
(Zobrazit všechny)
Active substance
ECA
Chemický název
Efedrin, kofein, aspirin
Dávkování (lékařské)
V moderních léčebných postupech se obvykle nepoužívá jako kombinace.
Dávkování (sport)
Efedrin 20-25 mg, kofein 200 mg, Aspirin 75-300 mg na dávku
Hepatotoxicita
Nízká, ale dlouhodobé užívání může zvýšit jaterní enzymy
Hlavní akce
Termogenní, zvyšuje energetický výdej
Krevní tlak
Může zvýšit krevní tlak
Laboratorní test
Detekce jednotlivých složek prostřednictvím specifických panelů léčiv
Nežádoucí účinky
Zvýšená srdeční frekvence, nespavost, nervozita, gastrointestinální potíže, možnost kardiovaskulárních problémů.
Obchodní název
Žádný specifický obchodní název jako stoh, jednotlivé složky mají různé obchodní názvy.
Mezinárodní doprava
Vaše objednávky odesíláme do 2 až 7 dnů po obdržení platby. Přibližná dodací lhůta vaší objednávky je 7 až 21 dnů.
Platba za zboží
Webové stránky přijímají platby v hotovosti nebo platby předem na náš evropský bankovní účet.
Vrácení zboží
V souladu s platnými právními předpisy nelze výrobky, které splňují požadavky na kvalitu, vyměnit ani vrátit.
Ochrana proti padělání
Všechny produkty na našich webových stránkách jsou originální a mají kód, který umožňuje ověřit jejich pravost na webových stránkách výrobce.